Krasnal
jesli jest pvp on to dlaczego niemoge zabijac ludzi pan zielonypan zielony,nie no zartuje
ale pvp powinno byc non-stop!!!!!
JESTEM ZA PVP-RPG 4EVERdiabe³
______________________
pOzDrO kRASNAL®


  PRZEJD NA FORUM