Krasnal
zgadzam się. ale najlepiej od 100 lvl. wiem ze jak sie zabije nowych graczy too odrazu sie wkurzajo i juz nie grają...... albo najlepiej bić te osoby które się biją;p


  PRZEJDŹ NA FORUM