jesli jest pvp on to dlaczego niemoge zabijac ludzi ,nie no zartuje ale pvp powinno byc non-stop!!!!! JESTEM ZA PVP-RPG 4EVER ______________________ pOzDrO kRASNAL® _________________ *®PoZdRo KrAsNaL®*
Pvp powinno być od 150lvl albo od 100 bo po co bić nowych graczy... Pragne jeszcze dodać, że powinno się zabijać osoby które sobie na to zasłużyły np. obrażaniem kogoś, lub kradzieżą...
zgadzam się. ale najlepiej od 100 lvl. wiem ze jak sie zabije nowych graczy too odrazu sie wkurzajo i juz nie grają...... albo najlepiej bić te osoby które się biją;p
Jak dla mnie PvP powinno być od 150lvl bo po co wcześniej _________________ PoRaNeK óSmA rAnO n!e MoGe SpAć Bo MuSzE gRaC... ||| PoZdRo DlA sOlAnA... |||
no wiesci TEN OTS JEST NON-PVP HAHAH ZAL JAK NIC A JA NIE BDE GRAL TAM BO BAN NA IP HAHAHA Nimoge hahaha _________________ Your IP-Address has been banished because of nothing ^.^ hehe ..l..