Spox ots

NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » PVP ON » KRASNAL

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Krasnal

  
Koloss
25.01.2008 18:55:14
poziom 4



Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Warszawa

Posty: 211 #47015
Od: 2007-11-24
Tutaj screen Koloss vs Krasnal na POH wesoły

Obrazek
_________________
Elo All!!!
  
Waxs
01.02.2008 21:52:23


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Suwałki

Posty: 24 #51036
Od: 2008-2-1
Heh xD fajnie fajnie, ale kto wygrał ? wesoły
  
Karmilka
02.02.2008 19:38:55
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Będzin

Posty: 95 #51652
Od: 2008-2-1
nom kto wygral bardzo szczęśliwy pewnie remis ;]
_________________
Jaki ten ots Jest cool :D
  
Suprido
03.02.2008 07:29:00
Grupa: Użytkownik

Posty: 1 #51919
Od: 2008-2-2
Obrazek
  
Paleczek
04.02.2008 00:53:08
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Będzin

Posty: 96 #52523
Od: 2008-2-2
Nie wiemy :]pan zielonypan zielonypan zielony
_________________
Your Ip-Address has been banished because of offensive name. ;/
  
Krasnal
04.02.2008 13:55:14
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Wrocław

Posty: 150 #52663
Od: 2008-1-6
hmm niebende zdradzal tej tajemnicy bo widac ze kolos niechce alee moge powiedziec ze bylo smiesznie wesoływesoływesoływesołyneutralny
_________________
*®PoZdRo KrAsNaL®*
  
Krasnal
05.02.2008 23:49:52
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Wrocław

Posty: 150 #54003
Od: 2008-1-6
jesli jest pvp on to dlaczego niemoge zabijac ludzi pan zielonypan zielony,nie no zartuje
ale pvp powinno byc non-stop!!!!!
JESTEM ZA PVP-RPG 4EVERdiabeł
______________________
pOzDrO kRASNAL®
_________________
*®PoZdRo KrAsNaL®*
  
Herkules
06.02.2008 07:15:59


Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Łódź

Posty: 17 #54020
Od: 2008-2-6
Kiedy jest pvp i w jakich dniach i od jakeigo lvl piszciejęzor?? bo nie wiemdiabeł
  
Druid_de_devils
06.02.2008 22:28:04
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 48 #54506
Od: 2008-2-2
super. radze żebys GM zrobil pvp od 20:00 do 22:00. fajnie bedzie sie gralo
  
Zangetsu
06.02.2008 22:57:03


Grupa: Użytkownik

Posty: 9 #54534
Od: 2008-2-6
Jestem za. : ]
  
Krasnal
06.02.2008 23:57:42
poziom 3



Grupa: Moderator

Lokalizacja: Wrocław

Posty: 150 #54550
Od: 2008-1-6
ja tez jestem za ;]
a pvp jest chyba od 70 jak sie niemylepan zielony
_______________
PoZdRo Krasnal®
_________________
*®PoZdRo KrAsNaL®*
  
TheMentor
07.02.2008 13:58:47


Grupa: Użytkownik

Posty: 11 #54800
Od: 2008-2-7
Pvp powinno być od 150lvl albo od 100 bo po co bić nowych graczy... Pragne jeszcze dodać, że powinno się zabijać osoby które sobie na to zasłużyły np. obrażaniem kogoś, lub kradzieżą...jęzor
  
Druid_de_devils
07.02.2008 16:38:12
poziom 1

Grupa: Użytkownik

Posty: 48 #54923
Od: 2008-2-2
zgadzam się. ale najlepiej od 100 lvl. wiem ze jak sie zabije nowych graczy too odrazu sie wkurzajo i juz nie grają...... albo najlepiej bić te osoby które się biją;p
  
Kakashi
08.02.2008 21:48:05
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Szczecin

Posty: 46 #55790
Od: 2008-2-7
Jak dla mnie PvP powinno być od 150lvl bo po co wcześniej jęzor
_________________
PoRaNeK óSmA rAnO n!e MoGe SpAć Bo MuSzE gRaC... ||| PoZdRo DlA sOlAnA... |||
  
Druid_of_Darkness
09.02.2008 11:14:42
poziom 2



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Gorzow Wlkp.

Posty: 67 #55945
Od: 2008-2-2
pvp nie ma juz wogole, no chyba ze koloss zmieni wesoły ale wolal bym nie
_________________
83.144.118.209 Swięte Ip xD
  
Kakashi
10.02.2008 14:52:12
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Szczecin

Posty: 46 #56423
Od: 2008-2-7
bez pvp też jest dobrze bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy
_________________
PoRaNeK óSmA rAnO n!e MoGe SpAć Bo MuSzE gRaC... ||| PoZdRo DlA sOlAnA... |||
  
Kie
10.02.2008 19:44:38
poziom 1



Grupa: Użytkownik

Posty: 42 #56570
Od: 2008-1-8
no wiesci TEN OTS JEST NON-PVP HAHAH ZAL JAK NIC A JA NIE BDE GRAL TAM BO BAN NA IP HAHAHA Nimoge hahahataki dziwnypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielonypan zielony
_________________
Your IP-Address has been banished because of nothing ^.^ hehe ..l..
  
Nobody
12.02.2008 15:09:25
poziom 2

Grupa: Użytkownik

Lokalizacja: Sklep z Zabawkami

Posty: 88 #57522
Od: 2008-2-4
Zal.pl ten screen widać że koloss by nie zaatakował jeśli by najpierw nie sprawdził statystyk postaci krasnala.

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » PVP ON » KRASNAL

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


TestHub.pl - opinie, testy, oceny

Moderator:GM Piotrifek i Olejarzysty